VegyCrunchy

درباره ما

در جوامع امروزی با توجه به تغییرات سبک زندگی و کمبود زمان در برنامه روزانه و از طرفی نیاز بشر به مقوله بسیار مهم غذا، شاهد ارائه محصولات غذایی آماده و نیمه آماده هستیم که به ما کمک میکنند یک وعده غذایی را سریع تر آماده کنیم و در زمان صرفه جوی کنیم.

 حال سوال اینجاست که این محصولات غذایی آماده شده در کارخانجات برای سلامتی ما چقدر مفید هستند؟ و آیا اساسا مفید هستند یا مضر؟ 

با توجه به تغییر ذائقه ما در چند دهه اخیر بدلیل رشد سریع محصولات کارخانه‌ای و وابستگی ما به این نوع محصولات هم در زمینه طعم و مزه آنها و هم در زمینه صرفه جویی در زمان واجب است در مورد مضرات و خواص آنها بیشتر بدانیم تا بتوانیم سالم زندگی کنیم. 

بدیهیست که سلامتی ما بزرگترین موهبتی است که در دستان ماست و باید با تمام توان از آن محافظت کنیم. 

درصد عمده‌ای از عطر و طعم جذاب محصولات کارخانه ای محصول مواد شیمیایی است که طعم مورد نظر را برای ما شبیه سازی می‌کند و هیچ گونه ماده طبیعی در آماده سازی و ساخت محصولات بکار گرفته نمی‌شود. 

مشکلات ما از همین نقطه شروع می‌شود که برای ساخت طعم و یا ماندگاری طولانی محصولی از مواد شیمیایی استفاده می‌شود.

گلخانه vegycrunchy

متخصیص ما در مجموعه VEGYCRUNCHY از بهترین ها و با دانش ترین‌ها هستند. تجهیزات کشت، کنترل دما، رطوبت و سیستم آبیاری از مجهزترین و دقیقترین نوع انتخاب شده اند تا بهترین و شاداب ترین محصول را برداشت کنیم.

Fresh & Healthy

محصولات ما گیاهان تازه‌ای هستند که به بهترین روش ممکن کشت شده اند تا بیشترین خواص را داشته باشند. سبزیجات ما در فضایی ایزوله بدون هیچ راه ارتباطی به بیرون کشت می‌شوند تا هیچ گونه آفت و ویروسی وارد محیط کشت نشود.

 با این شرایط ما هیچ گاه نیاز به استفاده از سم و آفت کش نداریم پس سالم ترین و طبیعی ترین محصول ممکن را برای شما کشت می‌کنیم.

ما محصولات را روزانه برداشت و ارسال می‌کنیم و این اطمینان را به شما می‌دهیم که در کوتاهترین زمان ممکن قبل از ارسال محصولات را برداشت میکنیم و هیچ گاه محصولی را انبار نمی‌کنیم تا تازه ترین و بروزترین محصولات را در اختیار شما قرار بدهیم.

 با این شرایط ما هیچ گاه نیاز به استفاده از سم و آفت کش نداریم پس سالم ترین و طبیعی ترین محصول ممکن را برای شما کشت می‌کنیم.